Продавец Интернет-магазин автозапчастей развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
296 отзывов
+38067-378-18-07
+38095-617-17-30
+38095-422-89-25
+38093-892-81-19
Интернет - магазин автозапчастей avtozapchast75.com.ua
Корзина

Договір публічної оферти

Загальні положення

1. Справжня оферта є офіційною пропозицією сайту avtozapchast75.com.ua, далі за текстом - "Продавець", укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним методом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом - "Договір", і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця "avtozapchast75.com.ua".

2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього договору, у терміни і по цінам, які вказані на інтернет-сайті Продавця.

Поняття та визначення

 У дійсній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, нижченаведені терміни мають наступні значення:

Товар - автомобільні запчастини, диски або шини, автомобільні аксесуари.

Інтернет-магазин - згідно з Законом України "Про електронну комерцію", засіб для подання або реалізації товару шляхом здійснення електронної угоди.

Продавець - компанія, яка реалізує автозапчастини, шини, диски або автомобільні аксесуари, які представленні  на інтернет-сайті.

Покупець - фізична особа, яка заключила з Продавцем Договір на умовах викладенних нижче.

Замовлення - це вибір окремих позицій Покупцем , які розміщенні на сайті Продавця, та за які Покупець провів оплату на рахунок підприємства чи картку.

Предмет договору

 Продавець забов`язується передати у власність Покупця товар, а Покупець повинен сплатити за товар та прийняти його на умовах цього Договору. Цей договір регулює купівлю-продаж товарів в інтернет-магазині, в тому числі добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині. Покупець має право самостійно оформити заказ в інтернет магазині та оплатити його. 

Порядок оформлення замовлення

1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар розміщенний в інтернет-магазині avtozapchast75.com.ua , який є в наявності.  

2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

3. При відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов`язаний повідомити Покупця по телефону або написавши на електронну адресу або viber.

4. При відсутності товару Покупець може за бажанням замінити його товаром аналогом або відмовитися анулювавши замовлення.

Порядок оплати замовлення

1. Накладним платежем. 

Оплата за товар здійснюється по факту отримання товару у відділенні Нової пошти за готівковий розрахунок у гривнях. (Продавець має право запросити передоплату за товар у розмірі 10-30 % від вартості товару).

2. Безготівковий розрахунок на карту Продавця або на рахунок компанії.

Якщо оплата не поступила на рахунки компанії, тоді Продавець залишає за собою право анулювати замовлення або відмінити його.

Умови доставки замовлення

1. Доставка товарів, які придбали в інтернет-магазині , здійснюється на території України Новою поштою.

2.Доставка товару по місту Полтава здійснюється за домовленністю Покупця з Продавцем за додаткову комісію для кур`єра , який доставляє товар.

3. Разом з замовленням Покупцеві  надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов`язки сторін

Продавець має право в односторонньому порядку припинити надання послуг по цьому договору у випадку порушення Покупцем умов цього договору.

Покупець зобов`язаний своєчасно сплатити і отримати замовлення на умовах цього договору.

Покупець має право оформити замовлення через інтернет магазин, оформити електронний договір, вимагати від Продавця виконання умов цього договору.

Відповідальність сторін

Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку передбаченому цим договором та діючим законодавством України.

Продавець не несе відповідальність за змінений виробником зовнішній вигляд товару, за незначне відхилення кольорової гами товару, що може відрізнятись від оригіналу товару виключно через різну передачу кольорів через монітор комп`ютера, планшету чи мобільного пристрою.

Продавець не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації , яку він надає Покупцеві при оформленні замовлення, за затримку та перебої в доставці ,яку надає Нова пошта, чи кур`єр по місту.

Продавець не несе відповідальність за протиправні незаконні дії здійснені Покупцем за допомогою доступу до мережі інтернет.

Покупець  самостійно несе відповідальність за шкоду, яку він скоїв (навіть якщо під його логіном знаходилась інша особа) особам або їх майну, юридичним особам та  державі.

В разі настання обставин невизначеної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору.  Під обставинами невизначеної сили для цього договору маються на увазі події, які мають надзвичайний непередбачуваний характер , які виключають або об`єктивно заважають виконанню цього договору, 

Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких спірних  розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови 

Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в діючий договір при умові попоредньої публікації його на сайті avtozapchast75.com.ua.

Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товару через мережу інтернет.

Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації. При цьому Покупець надає продавцю свою беззаперечну згоду на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних, згідно закону України "О захисті персональних данних".

Сплата Покупцем за товар оформлений в інтернет-магазині означає повну згоду Покупця з  умовами договору куплі-продажу (публічної оферти).

Фактичною датою електронної згоди між сторонами є дата прийняття умов у відповідності зі статтею 11 Закону України "Про електронну комерцію".

Використання ресурса Інтернет-магазина для попереднього огляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправки повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків.

 Порядок повернення товару належної якості

Повернення товару в Інтернет-магазин відбувається згідно діючого законодавства України.

Повернення товару в Інтеренет-магазин відбувається за рахунок Покупця.

При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому раніше оплачену сумму за товар, по факту повернення товару, за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину, які пов`язані з доставкою, пакуванням та перевезенням товару Покупцеві.

Термін дії договору

Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою , яка направляє пропозицію, укласти такий договір, відповіді о прийнятті цієї пропозиції в порядку, передбаченому частиною 6 статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний по взаємній згоді сторін до момента фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

Сторони мають право розірвати діючий договір в односторонньому порядку, якщо невиконуються умови за цим договором та в умовах передбачених діючим законодавством України.