

140 ₴
Сальник передньої ступиці Зіл 5301, Бичок, 75х102х10.
Каталожний номер: 5301-3103172.
Код для замовлення: 023144.
Виробник: Альбіон-Авто, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Альбіон |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 5301-3103172 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ЗІЛ |
| Модель | 5301-Бичок |