

5 500 ₴
Радіатор водяного охолодження на автомобілі Mazda 626 IV седан GE, Mazda MX-6 II GE, Mazda 626 седан V GF, універсал V GW, Xedos 6 CA, хэтчбек IV GE, хэтчбек V GF.
Коробка передач автомат.
Виробництво: Nissens, Данія.
Обов'язково знати Vin-код для ідентифікації автомобіля (відбувається в техпаспорті)
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 62393 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 4.28 |
| Марка | Mazda |
| Модель | 626 |