

2 170 ₴
Радіатор охолодження VW GOLF1, JETTA 1,2 , SCIRОССО 1.5/1.6 л, для автомобілів без кондиціонера.
Виробництво: Nissens.Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 651811 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити серцевини | 433 мм х324 ммх32 мм |
| Вага,кг | 4.6 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |