




2 300 ₴
Радіатор водяного охолодження двигуна на автомобілі Volkswagen Polo, Polo Classic, Caddy, Lupo, Seat Arosa.
Код за каталогом: 58002129.
Виробник Van Wezel, Бельгія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Lupo, Caddy, Polo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Код запчастини | 58002129 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 377 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Вага, кг | 2.5 |