




4 650 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 61390 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Jumper |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 790 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 5 |
| Марка | Citroen |
| Модель | Jumper |