

9 000 ₴
Радіатор водяного охолодження на автомобілі Mercedes sprinter з 2001 року випуску.
Виробництво Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 62519A |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 6 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Sprinter |