







4 200 ₴
Радіатор охолодження OPEL VECTRA A, Opel Calibra А встановлюється на автомобілі Опель Вектра А з об'ємом двигуна 1.6,2.0,1.7D.86-87г.1.4S,1.6,2.0 1988-1989г.
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Calibra |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 630631 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Вага,кг | 5.8 |