




6 900 ₴
Радіатор водяного охолодження Mitsubishi outlander встановлюється на автомобіль
Міцубісі Аутлендер 2003-2008 року випуску , бензиновий двигун 241 л/с, 2,0 Turdo 4wd бензиновий 201 л/с. Коробка передач автомат.
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 62893 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 425 мм |
| Ширина ядра радіатора | 683 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 5.4 |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander |