




2 260 ₴
Радіатор водяного охолодження Volkswagen Passat Variant III (315), Passat Variant IV (3A5), Passat седан III (312), Passat седан IV (3A2) з 1988-1997 року.
Код товару: 651741.
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 651741 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 3 |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |