




3 300 ₴
Радіатор водяного охолодження (алюмінієвий) Renault Trafic з бортовою платформою P6 (1980-1989) Трафік II PXX (1989-2001 року), Трафік II автобус TXW, фургон TXX (1989-2001 року). Для механічних коробок передач. Об'єм двигуна 2,5 л. турбодизель, дизель.
Код за каталогом: 43002155.
Виробництво: Van Wezel, Бельгія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 43002155 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 5.36 |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |