

10 200 ₴
Радіатор водяного охолодження двигуна на автомобілі mercedes vito W639, Viano з 2003 року випуску.
Для автомобилей с автоматической коробкой передач.
Рёбра охлаждения радиатора припаянные.
Бачки пластик. Сердцевина алюминиевая.
Для автомобилей с кондиционером и без него.
Габариты сердцевины: длина 650 мм, высота 398 мм, толщина 32 мм.
Каталожный номер: 67174.
Карточка для заказа: 6913559010.
Производитель Nissens , Дания.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 67174 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Vito |
| Серія | VIANO (W639) 2003- |