


1 025 ₴
Колодки гальмівні BMW E39, E38, X3 E83, X5 E53 передні.
Каталожний номер: 05P771.
Картка для замовлення: 46351055929.
Ширина 156,5 мм.
Висота 73, 2 мм
Товщина 19,3 мм.
Виробник LPR, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Код запчастини | 05P771 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series, B10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |