


800 ₴
Кульова опора переднього моста на автомобілі mercedes viano W639, vito W639, Mixto фургон w639.
Підходить для встановлення з лівого та правого боку. Ціна вказана за 1 стерео.
Каталожний номер: ME-BJ-4392.
Картка для замовлення: 4600905045.
Виробник Moog.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ME-BJ-4392 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 74 мм |
| Висота | 43 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Vito |
| Серія | VITO Bus (W639) 2003- |