




2 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | AVA Quality Cooling |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | AIA2028 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без розширювального бачка |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага , кг | 2.1 |
| Марка | Audi |
| Модель | 80 |