
6 600 ₴
Диск колісний камаз R20 х 8.5, Камаз Євро 2, під 10 шпильок, Dia центрального отвору під маточину 281 мм. ЕТ винос диска 163 мм.
Розбовтування 10х335 мм.
Витримує навантаження на 1 диск 4,5 тонни.
Каталожний номер: 6520-3101012.
Код для замовлення: 01311206807.
Виробник Дорожня карта, Харків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Колір | Чорний |
| Діаметр ступичного отвору | 281 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Вага | 42 кг |
| Призначення | Міські/автобусні |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Сталевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | КАМАЗ |
| ET | 63 |
| Модель | 6520 |