



580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туніс |
| Код запчастини | F026400135 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, B-Max, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Fiesta |
| Серія | FIESTA VI 2008- |