
1 325 ₴
Літня гума на автомобілі Daewoo Matiz, Деу Матиз 155/65R13 73T Ovation Vi-682 .
Код для замовлення: 14961321466.
Виробник Ovation, країна Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ovation |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 73 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 155 мм |
| Призначення | Легкові |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Зовнішній діаметр шини | 13" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Matiz |
| Серія | MATIZ (KLYA) 1998- |
| Діаметр колеса/диска | 13" |