

110 ₴
Прес-масляна кутова М10х1 90 градусів (комплект 10 штук).
Каталожний номер: RD-0012.
Виробник Rider, Угорщина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Конфігурація прес-маслянки | Кутова |
| Кут нахилу | 90 ° |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |