

1 625 ₴
Диск гальмівний задній Bmw E36 1995-1999 року 323 i, E46 1997-2005 року випуску .
Є вентиляція.
Каталожний номер: DF2767.
Габарити: діаметр 276 мм.
Товщина гальмівного диска 19 мм.
Діаметр центрування 75 мм.
Висота — 60,1 мм.
Кількість отворів 5.
Розмір різі 14.6 мм.
Діаметр барабана 160 мм.
Виробник TRW, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Зовнішній діаметр | 276 мм |
| Виробник | TRW |
| Товщина | 19 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | DF2767 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 276 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Висота | 60.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Модель | 323 |
| Серія | 3 (E36) 1990-1998 |