








1 025 ₴
Гальмівні колодки передні Ford Transit автобус, фургон FD, FB, FS, FZ, FC. Автомобілі з 2000 по 2006 роки випуска.
Каталожний номер: 05P994 .
Виробник : LPR, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 05P994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 168.9 мм |
| Висота | 65 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 18.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
| Серія | TRANSIT Bus (FD_,FB_,FS_,FZ_,FC_) 2000-2006 |