
2 750 ₴
Шина всесезонна 205/70R15 96H Premiorri Vimero Suv.
Протектор шини асиметрично ненаправлений складається з двох поздовжніх ребер. Одне за допомогою діагональних канавок розділене на велику кількість скошених прямокутних блоків, а друге має діагональні поперечні насічки. Така конструкція забезпечує надійну курсову стійкість при русі прямою дорогою, а також створює максимально велику контактну пляму, завдяки якій дотримується гарні тягово-зцепні та гальмівні властивості.Шина изготовлена из высококачественной смеси, в состав которой входит большое количество специальных полимеров. Благодаря этому резина сохраняет свою эластичность даже при очень низких температурах , а также обладает повышенными показателями износоустойчивости.
Шина виготовлена із високоякісної суміші, до складу якої входить велика кількість спеціальних полімерів. Завдяки цьому гума зберігає свою еластичність навіть при дуже низьких температурах, а також має підвищені показники зносостійкості.Код для замовлення: 14961344563.
Виробник: Біла Церква, Україна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Позашляховики |
| Виробник | Rosava |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 96 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина шини | 205 мм |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |