




3 900 ₴
Радіатор водяного охолодження двигуна на автомобілі Ауді А3 Sportback II (8PA), A3 кабріо II (8P7), A3 Хетчбек II (8P1), TT II (8J3), TT Roadster II (8J9), Seat Altea (5P1), Altea XL (5P5, 5P8), Leon II (1P1), Toledo III (5P2), Skoda Octavia II (1Z3), Octavia универсал II (1Z5), Superb II (3T), Superb универсал II (3T5), Yeti (5L), Volkswagen Caddy універсал III (2KB, 2KJ), Caddy фургон III (2KA,2KH), Golf Plus V (5M1), Golf Plus VI (521), Golf V (1K1), Jetta V (1K2), Jetta VI (162), Passat Alltrack (365), Passat CC II (358), Passat sedan VI (3C2, 362), Tiguan (5N1,5N2), Touran (1T1,1T2), Touran II (1T3).
Код за каталогом: 65280A.
Виробник Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Tiguan, Superb, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Touran, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 65280A |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 3.61 |