

160 ₴
Накладка задня гальмівної колодки Газ 53, Газ 52 (довга).
Розміри 430 мм довжина повна по дузі .
100 мм ширина повна.
Довжина по прямій 335 мм.
Товщина накладки 8.8 мм.
Каталожний номер: 53-3502105.
Виробник Дорожня карта, Харків.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 52, 53 |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип | Барабанні |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | 53-3502105 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Довжина | 430 мм |