



1 840 ₴
Гальмівні диски комплект 2 штуки ваз 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 .
Діаметр диска 252 мм.
Товщина диска 10 мм.
Висота 65 мм.
Каталожний номер: 23-0043.
Виробник Metelli, Італія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2103 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 252 мм |
| Виробник | Metelli |
| Товщина | 10 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 23-0043 |
| Стан | Новий |
| Висота | 65 мм |