-10%



3 700 ₴
3 330 ₴
Радіатор водяного охолодження двигуна (механічна коробка передач, авто з кондиціонером).
Застосовується на автомобілях :
Габарити: Довжина по серцевині 632 мм. Висота 400 мм Товщина 34 мм
Виробник Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 60299 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
| Модель | Superb |