


330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, Q50, Tiida, FX, Juke, Pulsar, Civic, Sentra, Q60 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Knecht |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | LX1266 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |