
2 840 ₴
Радіатор водяного охолодження Skoda Fabia, седан, универсал, хечбєк, Skoda Roomster, Volkswagen Polo, Fox, Seat Ibiza, Cordoba.
Код за каталогом: 652711.
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 652711 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 3.6 |
| Марка | Skoda |
| Модель | Fabia |