
3 400 ₴
Радіатор водяного охолодження на автомобілі OPEL ASTRA G, Опель Zafira A (F75).
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 630041 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 5 |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |