




3 900 ₴
Радіатор водяного охолодження (алюмінієвий) на автомобілі Hyundai Accent 1,4 л-1,6 літра.
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 67509 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 648 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 3.7 |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Accent |