
4 700 ₴
Радіатор водяного охолодження двигуна (алюмінієвий) на автомобілі Mitsubishi Lancer седан 1,3 л, 1,6 л, 2,0 л, Lancer універсал 1,6 л, 2,0 л. 2003- 2008 року.
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 62894 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 683 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Lancer |
| Вага,кг | 4.1 |