
5 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 522M |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 60648A |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 5.36 |
| Марка | BMW |
| Модель | 522M |