
2 390 ₴
Радіатор водяного охолодження двигуна на автомобілі Audi 80 з обсягом двигуна 1,4 л. ,1.6 л. 1.8 л. з механічною коробкою передач 1986-1991 року.
Виробництво Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 604611 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 2.6 |
| Марка | Audi |
| Модель | 80 |