




5 500 ₴
Радіатор водяного охолодження на автомобілі Nissan Maxima IV (A33) QX 2000-2006 року, Infiniti I30 3,0 литра.
Код за каталогом: 68713.
Виробництво: Nissens, Данія.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 68713 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 692 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага,кг | 4.46 |
| Марка | Nissan |
| Модель | Maxima |
| Серія | MAXIMA QX (A33) 1999-2003 |