
3 300 ₴
Радіатор водяного охолодження на автомобілі AUDI 100/ Audi 200 MT/AT із строком випуску 1976 - 1990 рр.
Виробник: Nissens, Данія.
Є також інші радіатори на ауді. Для точної ідентифікації вашого авто необхідний Vin-код (знаходиться в техпаспорті).
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | 604551 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 308 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | 100 |
| Вага,кг | 4.9 |