





2 900 ₴
Нова шина Nexen N-Blue HD Plus у розмірі 185/65R15 88H. Економна шина (економить паливо завдяки меншому опору кочення). Малюнок протектора асиметричний. Чудові канавки для відведення води в дощову погоду. Стабільна робота за гальмування на сухому асфальті та поліпшена маневреність, все це стало плюсами цієї моделі шин.
Рік виробництва 2019.
Код для замовлення: 14963101.
Виробник Nexen, Південна Корея.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Літні шини |
| Виробник | Nexen |
| Висота профілю шини | 65 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Ширина шини | 185 мм |
| Призначення | Легкові |
| Вид шини | Радіальна |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |